رویای زندگی
0 -021
وقت سفارت اسپانیا
پرچم اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا BLS

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

Spanish embassy time

Making an appointment with the Spanish Embassy

افرادی که قصد دارند ویزای اسپانیا بگیرند، باید در ابتدا برای اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام کنند. نمایندگی رسمی سفارت اسپانیا در ایران موسوم به BLS می باشد. متقاضیان وقت سفارت اسپانیا باید در ابتدا به صورت آنلاین درخواست خود را در وب سایت مرکز اخذ ویزای اسپانیا ثبت کنند تا تاریخ قرار ملاقات در سفارت اسپانیا برای آن ها تعیین گردد. سپس به جهت تحویل مدارک مورد نیاز و انجام امور انگشت نگاری و اطلاعات بیومتریک به مرکز BLS مراجعه نمایند.

افرادی که قصد دارند به اروپا سفر کنند و مقصد اصلی آن ها کشور اسپانیا است یا به عنوان مقصد اولیه به اسپانیا رفته ولی بیشترین حضور را در اسپانیا دارند، بایستی به منظور اخذ وقت سفارت اسپانیا و ویزای اسپانیا اقدام نمایند. مراجعه به کارگزاری BLS،  تنها برای تحویل مدارک اخذ ویزا و ثبت اطلاعات بیومتریک انجام می شود و در وقت سفارت اسپانیا در این کارگزاری مصاحبه از متقاضیان صورت نمی گیرد.کارگزاری BLS در تهران، خیابان شریعتی، روبروی ظفر، مجتمع نگین ظفر، طبقه 9، واحد 22 می باشد.

اگر قصد دارید ویزای اسپانیا بگیرید و برای وقت سفارت اسپانیا دچار مشکل شده اید می توانید این کار را به موسسه ای واگذار کنید که تجربه کافی در این زمینه داشته و وقت سفارت اسپانیا را با ضریب اطمینان بالا برای شما رزرو می کند. آژانس هواپیمایی و مسافرتی رویای زندگی با دارا بودن کادری مجرب و کارشناسان حرفه ای در زمینه مهاجرت، اخذ وقت سفارت و ویزای اسپانیا را برای شما آسان می کند. کافی است با این کارشناسان تماس بگیرید یا به شعب تهران و کرج این آژانس مراجعه کنید.

Royaye Zendegi

Tour & Travel Agency

انواع وقت سفارت اسپانیا کدامند؟

هر فردی با اهداف خاصی قصد سفر به کشور اسپانیا را دارد. برخی افراد با هدف گردشگری و تفریح قصد دارند به اسپانیا سفر کنند و برخی افراد به قصد تجارت می خواهند ویزای اسپانیا بگیرند. گاهی اوقات برخی افراد نیز با نیت شرکت در یک رویداد نمایشگاهی یا کنفرانس جهانی قصد سفر به اسپانیا را می کنند. بر این اساس وقت سفارت اسپانیا در انواع گوناگونی قابل دریافت است. وقت سفارت عادی، برای مسافرانی است که عجله ای برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا ندارند و روال طبیعی آن را طی می کنند.

نوع دیگری از وقت سفارت اسپانیا وجود دارد که با پرداخت هزینه بیشتری میسر می شود. وقت سفارت VIP برای متقاضیانی که هزینه بیشتری را پرداخت می کنند، این امکان را فراهم می کند تا از امکاناتی همچون رسیدگی به فرآیند اخذ ویزا و اطلاعات بیومتریک در سالنی مجزا و شیک، با پذیرایی و فتوکپی رایگان در کنار بهره مندی از سیستم اطلاع رسانی پیامکی، بهره‌مند شوند. این شیوه وقت سفارت اسپانیا خصوصا زمانی که وقت عادی سفارت اسپانیا پر است، راهگشاست.

گاهی اوقات فرد متقاضی به دلیل لزوم شرکت در یک رویداد نمایشگاهی یا کنفرانس علمی جهانی یا به دلایل پزشکی نیاز دارد تا در زمان سریع تری به درخواست ویزای وی رسیدگی شده و وقت سفارت اسپانیا پروسه کوتاه تری برای وی داشته باشد. در این هنگام می تواند وقت فوری سفارت اسپانیا را درخواست نماید.

مراحل تعیین وقت سفارت اسپانیا BLS

مراحل تعیین وقت سفارت اسپانیا BLS

برای درخواست وقت سفارت اسپانیا باید در ابتدا درخواست خود را به صورت آنلاین در مرکز اخذ ویزای اسپانیا ثبت نمایید و با تکمیل فرم درخواست وقت سفارت اسپانیا به صورت آنلاین، علاوه بر تعیین نوع ویزای درخواستی، اطلاعات کاربری را تکمیل نموده و سپس روز وقت سفارت اسپانیا را با توجه به جدول زمانی که سایت به شما ارائه می دهد و روزهای خالی آن انتخاب کنید.

دقت داشته باشید که اطلاعاتی که وارد می کنید به خصوص نوع ویزای تعیین شده با اسناد و مدارکی که در روز وقت ملاقات اسپانیا به دفتر کارگزاری BLS تحویل می دهید، همخوانی داشته باشد چون در صورت وجود هرگونه تناقض دچار مشکل شده و با ریجکت ویزا مواجه خواهید شد. پس از ثبت درخواست و اطلاعات اولیه، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که با تایید آن ایمیل، فرآیند درخواست وقت سفارت اسپانیا برای شما کامل شده است.

پرینت برگه ارسال شده از طریق ایمیل را باید به همراه سایر مدارک لازم در روز مقرر به دفتر کارگزاری BLS تحویل داده و مراحل ثبت اطلاعات بیومتریک را انجام دهید.

نحوه گرفتن وقت سفارت اسپانیا

همان طور که پیشتر اشاره شد، فرآیند رزرو وقت سفارت اسپانیا توسط کارگزاری BLS در تهران انجام می شود. پس از آن که در این سایت حساب کاربری ایجاد کردید و درخواست خود را ثبت نمودید، تقویم زمانی برای شما گشوده می شود و روزهای خالی تعیین وقت سفارت اسپانیا برای شما به نمایش در می آید. پس از تعیین وقت سفارت اسپانیا یک برگه وقت سفارت به همراه یک شماره مرجع برای شما ایمیل می شود. باید این برگه را پرینت بگیرید ولی اگر موفق به پرینت نشدید جای نگرانی نیست چون با استفاده از شماره مرجع و اطلاعات خود امکان بازیابی آن وجود دارد.

به صورت کلی می توان نحوه گرفتن وقت سفارت اسپانیا را اینگونه خلاصه سازی کرد:

  • مراجعه به سایت کارگزاری BLS و ایجاد حساب کاربری و تکمیل اطلاعات لازم
  • انتخاب زمان وقت سفارت اسپانیا از زمان های موجود در تقویم زمانی
  • دریافت شماره مرجع و نامه وقت سفارت از طریق ایمیل

هزینه تعیین وقت سفارت اسپانیا

هزینه تعیین وقت سفارت اسپانیا

به منظور تعیین وقت سفارت اسپانیا و درخواست ویزای اسپانیا و همچنین خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات ویزای اسپانیا باید هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید. برای اخذ ویزای اسپانیا 80 یورو، هزینه خدمات دفتر کارگزاری BLS حدود 16 یورو، هزینه قانونی کردن مدارک به ازای هر پانچ مدرک در سفارت اسپانیا 5 یورو و سایر هزینه های مربوط به دریافت پیامک 3 یورو باید بپردازید. برای کودکان بین سنین 6 سال تا 12 سال هزینه کمتری باید بپردازید و برای کودکان خردسال کمتر از 6 سال رایگان می باشد.

البته برای هزینه وی آی پی سفارت اسپانیا باید مبلغ بیشتری پرداخته شود.

خدمات مشابه