رویای زندگی
0 -021
ویزای آلمان
پرچم آلمان

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان ویزامتریک

German embassy time

appointment of Germany embassy

کشور آلمان یک کشور پیشرفته و مدرن اروپایی است و همواره افراد بسیاری در طول سال از سراسر جهان متقاضی مهاجرت به آن هستند. آلمان یکی از بهترین مقصدهای مهاجرت به منظور تحصیل، کسب و کار، امور تحقیقاتی و پژوهشی، زندگی، استفاده از خدمات پزشکی و پرداختن به امور گردشگری به شمار می رود. برای آن که بتوان به این کشور مهاجرت کرد در ابتدا باید مدارک لازم برای ارائه به سفارت آلمان را فراهم نمود و سپس درخواست وقت سفارت آلمان را به صورت آنلاین ثبت نمود.

در هنگام مراجعه به سفارت آلمان باید مدارک لازم را به منظور درخواست ویزای آلمان تحویل مامور سفارت داد. روال کار به این صورت است که در ابتدا باید درخواست وقت سفارت را از طریق سایت سفارت آلمان و به طور آنلاین ثبت نمایید و در صورتی که وقت سفارت برای شما معین شد، به منظور تحویل مدارک لازم برای درخواست ویزا و انجام کارهای انگشت نگاری به کارگزاری ویزامتریک مراجعه نمایید. کارگزاری ویزامتریک در سال 2018 تاسیس گردید و به عنوان نماینده سفارت آلمان، به متقاضیان ویزای آلمان خدمات رسانی می کند.

 ویزامتریک فرم درخواست ویزای آلمان را به همراه مدارکی که آماده کرده اید از شما تحویل می گیرد و اطلاعات بیومتریک شما شامل انگشت نگاری، عکس و سایر مراحل را انجام داده و به همراه مدارک به منظور بررسی تاییدیه ویزای آلمان به سفارت آلمان ارسال می کند. در صورتی که برای اخذ وقت سفارت آلمان دچار سردرگمی شده اید یا نگران هستید که مدارک شما نقص داشته باشد، می توانید با کارشناسان حرفه ای رویای زندگی تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. این کارشناسان صدها پرونده موفق اخذ ویزای آلمان را در کارنامه خود دارند.

Royaye Zendegi

Tour & Travel Agency

گرفتن وقت سفارت آلمان

برای گرفتن وقت سفارت آلمان باید در ابتدا نوع ویزای درخواستی خود را مشخص نمایید. انواع ویزای آلمان شامل ویزای دانشجویی، ویزای کار و تجاری، ویزای سرمایه گذاری، ویزای توریستی، ویزای پیوستن به خانواده، ویزای پزشکی، ویزای بشردوستانه و سایر ویزاها وجود دارند که باید بر حسب شرایط و معیارهای خود نوع ویزای آلمان خود را مشخص کنید. زمانی که در سایت سفارت آلمان به منظور وقت سفارت ثبت نام می کنید، نوع ویزای درخواستی خود را نیز وارد خواهید کرد.

در این وب سایت سفارت آلمان می توانید زمان و تاریخ درخواستی به منظور وقت سفارت آلمان را تعیین نمایید. باید در هنگام ثبت نام، شماره تماس و ایمیل خود را با دقت وارد کنید چون پس از انجام ثبت نام اولیه ، یک ایمیل برای شما فرستاده می شود که حتما باید آن را تایید نمایید.

 نکته ی جالب توجه آن است که اگر می خواهید برای ویزای توریستی، ویزای دانشجویی، ویزای کاری و همچنین تایید مدارک به رزرو وقت سفارت آلمان بپردازید باید از ویزامتریک وقت سفارت آلمان اقدام کنید ولی به منظور ویزای پیوستن به خانواده و سایر ویزاهای ملی آلمان بایستی از طریق سایت وزارت آلمان اقدام به رزرو وقت سفارت نمایید. وقت سفارت آلمان عمدتا به منظور تحویل مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک صورت می گیرد.

نحوه تعیین وقت ویزامتریک سفارت آلمان

نحوه تعیین وقت ویزامتریک سفارت آلمان

اگر می خواهید وقت سفارت آلمان را رزرو کنید باید یک سری مراحل را طی کنید.

پرداخت هزینه وقت سفارت آلمان

به منظور خرید وقت سفارت آلمان باید هزینه آن را به حساب شرکت ویزامتریک واریز کنید تا تعیین وقت سفارت آلمان برای شما مورد بررسی قرار بگیرد.

مشخص نمودن تاریخ وقت سفارت آلمان

پس از 24 ساعت از پرداخت هزینه وقت سفارت آلمان ویزامتریک، امکان رزرو تاریخ ملاقات از طریق سایت ویزامتریک برقرار می شود. برای این منظور از بخش «روش های درخواست روادید» می توانید گزینه «رزرو وقت ملاقات» را انتخاب کرده و با کلیک گزینه «مراحل انتصاب» به بخش تعیین نوبت سفارت ورود کنید.

تعیین نوع وقت سفارت آلمان

در این مرحله باید نوع وقت سفارت آلمان از جمله وقت تحصیلی، تایید مدارک، ویزای توریستی شینگن و غیره را تعیین کنید. شما می توانید با استفاده از شماره کارتی که هزینه وقت سفارت را پرداخت کرده اید و تاریخ واریز این هزینه، وارد بخش وقت سفارت شده و وقت مورد نظر خود را تعیین نمایید.

دریافت ایمیل تایید وقت سفارت آلمان

پس از آن که تاریخ وقت ملاقات سفارت آلمان را رزرو کردید باید منتظر ایمیل تایید وقت سفارت بمانید. بنابراین به صورت منظم و روزانه ایمیل خود را چک کنید.

بررسی تاریخ وقت سفارت آلمان در سایت ویزامتریک

زمانی که ایمیل تایید وقت سفارت آلمان به دست شما رسید، می توانید در سایت ویزامتریک در بخش «تغییر تاریخ قرار ملاقات« تاریخ رزرو وقت سفارت آلمان را مشاهده کنید. در این بخش در صورتی که تاریخ تعیین شده مناسب نباشد، امکان تغییر تاریخ وقت ملاقات سفارت آلمان برای شما قرار داده شده است.

آدرس و شماره تماس ویزامتریک

دفتر کارگزاری ویزاتریک در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان وزراء، نبش خیابان 21، ساختمان شیراز در طبقه اول، پلاک 137 واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 88700343 نیز تماس حاصل کنید.

آدرس سفارت آلمان در تهران

سفارت آلمان در شهر تهران، خیابان فردوسی، نبش کوچه برلن، پلاک 324 واقع شده است. در صورتی که وقت سفارت آلمان اخذ کرده باشید امکان ورود به سفارت آلمان را پیدا خواهید کرد.

نحوه گرفتن وقت فوری سفارت آلمان

در مجموع وقت فوری سفارت آلمان برای مواردی همچون بشر دوستانه، پزشکی، زایمان، ازدواج و موارد اینچنینی صادر می شود و ودرخواست ویزاهای تحصیلی یا توریستی مشمول وقت فوری سفارت آلمان نمی شود. در صورتی که در شغل خود متخصص هستید و دارای دعوتنامه رسمی شرکت آلمانی هستید، می توانید مدارک خود را به همراه دعوتنامه بدون نوبت به کارگزاری ویزامتریک تحویل دهید.

هزینه گرفتن وقت سفارت آلمان در تهران

هزینه وقت سفارت آلمان بر اساس نوع ویزا متفاوت است. ارائه خدمات شرکت ویزامتریک 30 یورو هزینه دارد. این هزینه برای وقت VIP  مبلغ 75 یورو است. پیش از رزرو وقت ملاقات برای ویزای توریستی و تحصیلی 1.300.000 تومان و برای رزرو وقت تایید مدارک مبلغ یک میلیون تومان بپردازید که پس از حضور در روز قرار ملاقات و تحویل مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک به شما برگردانده می شود.

هزینه‌های خدمات ویزامتریک

برخی از هزینه های خدمات ویزامتریک در لیست زیر ارائه شده است:

  • هزینه پر کردن فرم درخواست: بابت هر نفر 10 یورو
  • هزینه عکس بیومتریک: بابت هر نفر 8 یورو
  • هزینه فتوکپی، پرینت و فکس: بابت هر صفحه 30 سنت
  • هزینه تحویل مدارک توسط پیک: بابت هر نفر 9 یورو
  • هزینه اطلاع رسانی: هر پیامک 1 یورو، هر تماس تلفنی 3 یورو، ارسال ایمیل رایگان است.
  • هزینه تایید اصل مدارک: 30 یورو
  • هزینه تایید کپی مدارک: 25 یورو

خدمات مشابه