رویای زندگی
0 -021
تور استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

بشنوید از تورهای استانبول

برای درک بهتر ، این پادکست را با صدای خانم مونا عزیزی گوش کنید تا از کلیه آیتم های مورد نیاز خود بصورت کامل آگاه شود

توضیح تورهای استانبول

.

تومان

70.000.000

عنوان تور

اقامت

تاریخ رفت

حمل و نقل

شروع قیمت

لینک ورود پکیج

10 شب
فروردین ماه ۱۴۰۲
Aeroflot
از 4000000 تومان

تور انگشت نگاری استانبول

.

جاذبه های گردشگری / رویدادهای فعال در این بازه زمانی

عنوان رویداد

تاریخ رویداد

هزینه به ازای هر نفر

تستی
تستی
تور انگشت نگاری استانبول

همانطور که می‌دانید برای اخذ ویزای کشورهای مختلف باید حداقل یک بار به سفارت یا کنسولگری آن کشور به صورت حضوری مراجعه نمایید. تحویل مدارک، انجام مصاحبه، انگشت نگاری و ثبت مشخصات بیومتریک از جمله فرآیندهایی است که در مراجعه حضوری در سفارت کشور مورد نظر باید صورت پذیرد. مشخصات بیومتریک شامل تکنیک هایی مانند انگشت نگاری از تمام انگشتان دست، اسکن چهره، اسکن عنبیه چشم، اسکن اثر انگشت و سایر مشخصات فیزیولوژیک فرد است که در مراجعه حضوری به سفارت ثبت می شود.

برخی کشورها به دلیل مشکلات سیاسی در ایران سفارت یا کنسولگری ندارند. از جمله این کشورها آمریکا، کانادا و انگلیس هستند که سفارت این کشورها در ایران تعطیل می باشد. بنابراین متقاضیان ویزای این کشورها برای وقت سفارت آن کشور و مراجعه حضوری در موعد مقرر باید به یکی از کشورهای نزدیک و همسایه ایران سفر کنند و با مراجعه به سفارت خانه آن کشور مراحل اخذ ویزای خود را انجام دهند.

از جمله این کشورها، ترکیه، ارمنستان، عمان و امارات متحده عربی می باشد که کشور ترکیه به دلیل نزدیکی و همجواری با ایران یکی از مقاصد بسیار مهم و پر طرفدار برای انجام مراحل انگشت نگاری و مشخصات بیومتریک محسوب می شود.

تور انگشت نگاری به مجموعه خدماتی گفته می شود که تمام هماهنگی های سفر به کشور واسط از جمله اخذ وقت سفارت جهت مصاحبه حضوری، انگشت نگاری و مشخصات بیومتریک، رزرو پرواز مناسب رفت و برگشت به کشور واسط، اقامت در هتل نزدیک به سفارت خانه مورد نظر، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و سایر اقدامات لازم توسط آژانس مسافرتی انجام می شود تا شما با خیالی آسوده و بدون دغدغه به دنبال تکمیل مدارک و کسب آمادگی برای مصاحبه و سایر مقدمات اخذ ویزای خود باشید.

آژانس مسافرتی و گردشگری رویای زندگی با دارا بودن کارگزاری در استانبول و تجربه فراوان در زمینه برگزاری تور انگشت نگاری استانبول، خیال شما را از بابت حضور در سفارت کشور مورد نظرتان راحت می کند. اگر فرصت کافی برای انجام مراحل دریافت ویزا را ندارید یا با مراحل آن به صورت کامل آشنا نیستید، کارشناسان خبره و حرفه ای ویزا و مهاجرت رویای زندگی انجام این مراحل را برایتان آسان می کنند. کافی است با این آژانس تماس بگیرید یا به شعبه تهران یا کرج رویای زندگی مراجعه کنید.

تور انگشت نگاری استانبول

قیمت تور انگشت نگاری استانبول

همانطور که پیشتر به آن پرداختیم به منظور مراجعه حضوری در وقت مقرر به سفارتخانه های کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلیس و کانادا باید به یکی از کشورهای همسایه بروید. قیمت تور انگشت نگاری استانبول نسبت به شهرهایی همچون دبی و ابوظبی از هزینه کمتری برخوردار است و نیاز به ویزا نیز ندارد. از طرفی نسبت به شهر ایروان با کیفیت تر و جذاب تر است و می توان در کنار مراجعه به سفارت و انجام امور مصاحبه و انگشت نگاری استانبول از جاذبه های دیدنی و تماشایی این شهر رویایی نیز لذت برد.

قیمت این تور بر اساس زمان سفر، مدت زمان برگزاری تور، کیفیت پرواز و هتل محل اقامت، خدمات ارائه شده در تور و قیمت ارز تعیین می شود. اگر در زمانی که زمان گردشگری استانبول محسوب می شود بخواهید به تور انگشت نگاری استانبول بروید مسلما هزینه بالاتری باید بپردازید. همچنین اقامت در هتل لوکس، پرواز ایرلاین خارجی و مدت زمان بیشتر برگزاری تور موجب بالارفتن قیمت این تور می شود. رویای زندگی با برگزاری انواع آفر تور استانبول ارزان و همچنین تور اقساطی استانبول گزینه های جذابی را برای شما فراهم کرده است.

انگشت نگاری استانبول

اطلاعات تکمیلی جاذبه های گردشگری / رویدادها

No results found.