رویای زندگی
0 -021
تور استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

تور انگشت نگاری استانبول

بشنوید از تورهای استانبول

برای درک بهتر ، این پادکست را با صدای خانم مونا عزیزی گوش کنید تا از کلیه آیتم های مورد نیاز خود بصورت کامل آگاه شود

توضیح تورهای استانبول

.

تومان

70.000.000

عنوان تور

اقامت

تاریخ رفت

حمل و نقل

شروع قیمت

لینک ورود پکیج

10 شب
فروردین ماه ۱۴۰۲
Aeroflot
از 4000000 تومان

تور انگشت نگاری استانبول

.

تور انگشت نگاری استانبول

همانطور که می‌دانید برای اخذ ویزای کشورهای مختلف باید حداقل یک بار به سفارت یا کنسولگری آن کشور به صورت حضوری مراجعه نمایید. تحویل مدارک، انجام مصاحبه، انگشت نگاری و ثبت مشخصات بیومتریک از جمله فرآیندهایی است که در مراجعه حضوری در سفارت کشور مورد نظر باید صورت پذیرد. مشخصات بیومتریک شامل تکنیک هایی مانند انگشت نگاری از تمام انگشتان دست، اسکن چهره، اسکن عنبیه چشم، اسکن اثر انگشت و سایر مشخصات فیزیولوژیک فرد است که در مراجعه حضوری به سفارت ثبت می شود.

برخی کشورها به دلیل مشکلات سیاسی در ایران سفارت یا کنسولگری ندارند. از جمله این کشورها آمریکا، کانادا و انگلیس هستند که سفارت این کشورها در ایران تعطیل می باشد. بنابراین متقاضیان ویزای این کشورها برای وقت سفارت آن کشور و مراجعه حضوری در موعد مقرر باید به یکی از کشورهای نزدیک و همسایه ایران سفر کنند و با مراجعه به سفارت خانه آن کشور مراحل اخذ ویزای خود را انجام دهند.

از جمله این کشورها، ترکیه، ارمنستان، عمان و امارات متحده عربی می باشد که کشور ترکیه به دلیل نزدیکی و همجواری با ایران یکی از مقاصد بسیار مهم و پر طرفدار برای انجام مراحل انگشت نگاری و مشخصات بیومتریک محسوب می شود.

تور انگشت نگاری به مجموعه خدماتی گفته می شود که تمام هماهنگی های سفر به کشور واسط از جمله اخذ وقت سفارت جهت مصاحبه حضوری، انگشت نگاری و مشخصات بیومتریک، رزرو پرواز مناسب رفت و برگشت به کشور واسط، اقامت در هتل نزدیک به سفارت خانه مورد نظر، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و سایر اقدامات لازم توسط آژانس مسافرتی انجام می شود تا شما با خیالی آسوده و بدون دغدغه به دنبال تکمیل مدارک و کسب آمادگی برای مصاحبه و سایر مقدمات اخذ ویزای خود باشید.

آژانس مسافرتی و گردشگری رویای زندگی با دارا بودن کارگزاری در استانبول و تجربه فراوان در زمینه برگزاری تور انگشت نگاری استانبول، خیال شما را از بابت حضور در سفارت کشور مورد نظرتان راحت می کند. اگر فرصت کافی برای انجام مراحل دریافت ویزا را ندارید یا با مراحل آن به صورت کامل آشنا نیستید، کارشناسان خبره و حرفه ای ویزا و مهاجرت رویای زندگی انجام این مراحل را برایتان آسان می کنند. کافی است با این آژانس تماس بگیرید یا به شعبه تهران یا کرج رویای زندگی مراجعه کنید.

همچنین اگر می خواهید در هتلی اقامت گزینید که به آن سفارت نزدیک باشد، این موضوع را با کارشناسان رویای زندگی مطرح کنید تا اقامت در هتل دلخواه شما را برنامه ریزی کنند. این آژانس با تمامی هتل های استانبول ارتباط دارد و اقامت در هتل مورد نظر شما را میسر می سازد.

تور انگشت نگاری استانبول

قیمت تور انگشت نگاری استانبول

همانطور که پیشتر به آن پرداختیم به منظور مراجعه حضوری در وقت مقرر به سفارتخانه های کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلیس و کانادا باید به یکی از کشورهای همسایه بروید. قیمت تور انگشت نگاری استانبول نسبت به شهرهایی همچون دبی و ابوظبی از هزینه کمتری برخوردار است و نیاز به ویزا نیز ندارد. از طرفی نسبت به شهر ایروان با کیفیت تر و جذاب تر است و می توان در کنار مراجعه به سفارت و انجام امور مصاحبه و انگشت نگاری استانبول از جاذبه های دیدنی و تماشایی این شهر رویایی نیز لذت برد.

قیمت این تور بر اساس زمان سفر، مدت زمان برگزاری تور، کیفیت پرواز و هتل محل اقامت، خدمات ارائه شده در تور و قیمت ارز تعیین می شود. اگر در زمانی که زمان گردشگری استانبول محسوب می شود بخواهید به تور انگشت نگاری استانبول بروید مسلما هزینه بالاتری باید بپردازید. همچنین اقامت در هتل لوکس، پرواز ایرلاین خارجی و مدت زمان بیشتر برگزاری تور موجب بالارفتن قیمت این تور می شود. رویای زندگی با برگزاری انواع آفر تور استانبول ارزان و همچنین تور اقساطی استانبول گزینه های جذابی را برای شما فراهم کرده است.

انگشت نگاری استانبول

هتل نزدیک مراکز انگشت نگاری در استانبول

زمانی که می خواهید به تور انگشت نگاری استانبول بروید، سعی کنید لیستی از هتل های نزدیک به سفارت کشور مورد نظر خود را تهیه کرده و بر اساس درجه هتل و میزان بودجه در اختیار خود برای اقامت در هتل مورد نظر خود برنامه ریزی کنید. کارشناسان آژانس مسافرتی نیز در این زمینه به شما مشاوره رایگان می دهند. نزدیکی هتل محل اقامت به سفارت کشور مورد نظر برای اخذ ویزا رفت و آمد شما را به آنجا تسهیل کرده و به راحتی در موعد مقرر در سفارت حاضر می شوید.

از جمله هتل های نزدیک به سفارت کانادا در تور انگشت نگاری استانبول عبارتند از هتل حیات سنتریک لونت استانبول، هتل ویندهام گرند استانبول لونت، هتل نوا فلتس، هتل گرند پاپیروس و هتل گرند حیصار، هتل کارتون، هتل کوناک استانبول، هتل موون پیک، هتل گرند جواهر و هتل شرایتون استانبول. همچنین هتل گرند تارابایا، هتل لپریمیر هاوس، هتل هیلتون استانبول مسلک و هتل آجیا از جمله هتل های نزدیک به کنسولگری آمریکا در استانبول به شمار می روند. هتل های شیشلی استانبول نیز نزدیک ترین مکان سفارت انگلستان محسوب می شوند.

تور استانبول ویژه انگشت نگاری

تور انگشت نگاری استانبول از مشهد

گردشگران مشهدی که قصد دارند به تور انگشت نگاری استانبول بروند می توانند این تور را رزرو کرده و با کمترین هزینه و در موعد مقرر در سفارت کشور مورد نظر خود حضور یابند. این تور فرصت مغتمی را در اختیار این گردشگران قرار می دهد تا علاوه بر پیگیری ویزا، از جاذبه های توریستی استانبول نیز بازدید کنند.

تور انگشت نگاری استانبول از شیراز

تور انگشت نگاری استانبول از شیراز

همشهریان شیرازی که قصد حضور در سفارت یکی از کشورهای آمریکا، کانادا و انگلیس را دارند می توانند با رزرو تور انگشت نگاری استانبول و اقامت در هتل با امکانات عالی، علاوه بر انجام فرآیند اخذ ویزا، انگشت نگاری و مشخصات بیومتریک، به گردشگری و تفریح در این شهر تماشایی بپردازند.